خدمات طراحی فضای سبز و دلایل استخدام طراح

خدمات طراحی فضای سبز و دلایل استخدام طراح

خدمات طراحی فضای سبز

خدمات طراحی فضای سبز

قبل از این که با یک طراح فضای سبز حرفه ای تماس بگیرید تا ایده های خود را برای خلاقیت در طراحی فضای سبز به کار برید، بهتر است بدانید که چه قابلیت هایی دارند و کدام خدمات طراحی فضای سبز را ارائه می دهند.

طراحان فضای سبز، به دلیل تغییراتی که روز به روز در طراحی های فضای سبز رخ می دهد، تبدیل به یک نیاز برای طراحی و معماری های فضای سبز خانگی یا غیرخانگی شده اند. سال ها قبل وجود یک زمین چمن و استخر برای طراحی فضای سبز کافی بود، اما امروزه صاحبان خانه به دنبال طراحی های جدید هستند و آرزوهای آن ها تغییر کرده است.

خدمات طراحی فضای سبز

خدمات طراحی فضای سبز

یک تصور اشتباه رایج از طراحان فضای سبز این است که آنها فقط خدمات طراحی فضای سبز پروژه های بزرگ را انجام می دهند یا یک فضای سبز را طراحی کرده و آن را اجرا می کنند. در صورتی که آن‌ها طیف وسیعی از خدمات طراحی فضای سبز را ارائه می دهند که در ادامه  به آنها خواهیم پرداخت:

خدمات طراحی فضای سبز


طراحی فضای سبز

طراحی فضای سبز اولین مرحله از هر پروژه طراحی فضای سبز است و شامل جمع آوری ایده ها و ایجاد طرح های مختلف و فرم های طراحی فضای سبز گوناگون می شود. اغلب با مشورت با مشتری و با در نظر گرفتن شرایط موجود و نحوه عملکرد المان های اضافی و بهره بردن از آن ها در طراحی فضای سبز تکمیل می شود.

طرح فضای سبز پس از بررسی محیط مورد نظر و برای حل مشکلات و بهبود جذابیت بصری فضای سبز استفاده می شود. پس از تصویب طرح توسط مشتری، طراح خدمات طراحی فضای سبز، مدیریت و اجرای پروژه و در ادامه آماده سازی مصالح و نصب آن ها را انجام می‌دهد.

فضای سبز سخت

طراحان از این اصطلاح برای اشاره به هر عنصر بیرونی که به صورت دائمی در طراحی به کار برده می شود، استفاده می کنند. این فضای سبز سخت شامل خدمات طراحی فضای سبز با طراحی دیوارهای حائل، سیستم های زهکشی، سنگفرش ها، مسیرهای پیاده روی، حیاط، ایوان، زمین کاشت گیاهان بلند و موارد دیگر است.

فضای سبز نرم

اصطلاح فضای سبز نرم، به کاشت های نیمه دائمی و دائمی گیاهان اطلاق می شد که به انتخاب، نصب و مراقبت از چمنزار و بستر گل تا پرچین و درخت اشاره می کند. طراحان همچنین می توانند انواع سیستم های آبیاری را در خدمات طراحی فضای سبز قبل از طراحی فضای سبز نرم نصب و اجرا کرده تا آب را به جایی که مورد نیاز است برسانند.

ویژگی های فیزیکی

ویژگی های فیزیکی

ویژگی های فیزیکی

ویژگی های فیزیکی به طور فزاینده ای محبوب تر و پیچیده تر هستند. آیا می خواهید سازه های سایه ای، دیوارهای مشبکی یا غیره داشته باشید؟ طراح می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

یک طراح فضای سبز می تواند ویژگی هایی را تهیه و نصب کند که با آب و حوضچه های ماهی، استخرها و آب نماها همراه است. طراح می تواند این سازه ها را همراه با سازه های اطراف آن تهیه و نصب کرده تا عملکرد آن‌ها را مخفی کند. برای خدمات طراحی فضای سبز طراح می تواند از لوله کش برای طراحی آب نماها و ویژگی های آبی کمک بخواهد.

کنترل آفات

یکی دیگر از خدمات طراحی فضای سبز استفاده از آفت کش ها و علف کش ها برای از بین بردن حشرات، علف های هرز و سایر عوامل خارجی است.

نگهداری فضای سبز

زمانی که پروژه طراحی فضای سبز به پایان رسید، طراح می تواند توصیه ها و نکات حرفه ای در مورد نگهداری از فضای سبز را به شما بدهد. هر المان در طراحی فضای سبز متفاوت است و نیاز به مراقبت خاص خود دارند.

خدمات طراحی فضای سبز در نگهداری فضای سبز شامل نظافت و حفظ جذابیت بصری و سلامت گیاهان فضای سبز است؛ مواردی مانند چمن زنی، هرس، کوددهی، کاشت گل های فصلی و لبه زدن.

شرکت های طراحی فضای سبز به طور معمول با مشتریان خود ارتباط داشته تا با نگهداری صحیح از فضای سبز، طراحی و نصب خود را به بهترین نحو جلوه دهند. برای حفظ فضای سبز موجود، باید نگهداری از آن به صورت منظم انجام شود. برای نگهداری از فضای سبز می توانید با طراحی که خدمات طراحی فضای سبز ارائه می دهند تماس بگیرید.

شرکت گل پونه مهر نقش جهان علاوه بر خدمات طراحی فضای سبز، تهیه مصالح مورد نیاز و نصب آن‌ها، کار نگهداری فضای سبز را نیز انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات با ما تماس بگیرید.

نگهداری فضای سبز

نگهداری فضای سبز

چرا باید از طراح فضای سبز کمک بخواهیم؟


گاهی فکر می کنید خودتان می توانید خدمات طراحی فضای سبز را انجام دهید، ما در اینجا به این مورد پرداخته‌ایم که چرا برای تکمیل طراحی فضای سبز و انجام خدمات طراحی فضای سبز، طراح یا شرکت حرفه ای استخدام کنید؟

آنها بهترین ایده ها را در طراحی فضای سبز دارند.

از آنجا که شرکت های حرفه ای طراحی فضای سبز دارای سال ها تجربه با طیف گسترده ای از مشتریان بزرگ هستند، با طرح ها و ایده های خاص بیشتری آشنایی دارند. ما در شرکت گل پونه مهر نقش جهان مشتریان بسیار زیادی داشته و برای تحقق ایده‌های شما یا ایده‌های جدید خودمان تلاش خواهیم کرد.

براساس طراحی مشتری‌هایمان، می دانیم که به چه چیزی نیاز دارند و چه روش هایی کاربردی یا چه مواردی کاربردی نیستند. برخی از فضاهای سبز هستند که نمی توانند ویژگی های خاصی را براساس معماری، شیب محیط و سایر عناصر در خود جای دهند. ما می توانیم ایده هایی را به شما بدهیم که برای شرایط خاص شما کاربردی و مناسبند.

دانستن این اطلاعات می تواند در زمان و هزینه ها صرفه جویی کند.

با بستن قرارداد با شرکت گل پونه مهر نقش جهان، شما فقط یک طراح فضای سبز ندارید، بلکه تیمی از مشاوران را استخدام کرده که می توانند به شما در طراحی و اجرای فضای سبزی در حیاط شخصی یا حیاط فضای غیر شخصی کمک کنند.

استخدام طراح فضای سبز

استخدام طراح فضای سبز

طراحان فضای سبز حرفه ای با مشکلات آشنا هستند.

همانطور که در بالا گفته شد، شرکت گل پونه مهر نقش جهان، با ارائه خدمات طراحی فضای سبز می تواند از شایع ترین گرفتاری هایی که گاهی هنگام طراحی و اجرای فضای سبز ایجاد می شود، جلوگیری نماید. دانستن این موارد بدون شک می تواند در هزینه شما صرفه جویی کرده و کل پروژه را تسریع بخشد.

برای مثال، فرض کنید خودتان کار طراحی فضای سبز را انجام داده اید و چندین گیاه و درختچه را در حیاط جلویی و پشتی فضای سبز خود کاشته اید. در این صورت، آیا در طراحی پروژه خود، برنامه ای برای نصب سیستم آبیاری در نظر گرفته اید؟ چه کسی قرار است که گیاهان و درختچه ها را آبیاری کند؟ به خصوص در تابستان و خشکسالی؟

  • متخصصان ما در شرکت گل پونه مهر نقش جهان می دانند که سیستم آبیاری یکی از مشکلات رایج است و ممکن است صاحبان خانه هنگام تلاش برای انجام طراحی فضای سبز خود با آن روبه‌رو شوند.
  • مشکلات زیادی در طراحی و نگهداری فضای سبز وجود دارد که شرکت ما از آنها آگاه است. یکی از خدمات طراحی فضای سبز ما این است که تمام تلاش خود را کرده تا از مشکلات دوری کنیم.

در رابطه با این مثال خاص، ما سیستم آبیاری که مناسب با فضای سبز شما باشد طراحی و نصب خواهیم کرد. دانستن نوع سیستم آبیاری مناسب با شرایط شما می تواند هزینه و زمان کمتری از شما گرفته و مانع از اشتباهات رایج، ابتدا در طراحی فضای سبز و بعد در طراحی سیستم آبیاری شود.

اشتراک گذاری
×

گلپونه مهر نقش جهانy WhatsApp Chat

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟